Hlavný obrázok

A je to tu! :-)

Tak predsa len som sa dočkala a svetlo sveta uzrela moja vysnívaná stránka!

Vitajte a ak chcete, čítajte :-)

Nepatrím k ľuďom, ktorí inklinujú k vareniu a pečeniu už od malička. Všetko to prišlo tak nenápadne, pomaličky… Dievča sa najskôr zaľúbi, so svojim drahým sa presťahuje do spoločnej domácnosti, tak sa chce o neho postarať ešte lepšie ako to robila predtým jeho mama... :-) 

Časom prídu deti a potom to vypukne naplno. Som pyšnou mamou dvoch krásnych, múdrych a šikovných detí :-) A keďže mi asi ako každej mame záleží na ich zdraví a šťastí, začala som sa proste zaujímať o to, čo dostávajú na tanieri. 

A tak som počmárala prvý zápisník, potom ďalší a ďalší… Medzitým som si kde-tu poznámky k receptom na papieriky značila…  Časopisy o varení už tiež dosiahli úctyhodnú výšku, kuchárskych kníh pribúda a pribúda (teraz ich mám už asi viac ako 100? :-P, ale k nim sa vrátim inokedy). Až prišla chvíľa, kedy môj manžel usúdil, že jednoduchšie a najmä prehľadnejšie bude odkladať si všetky recepty, poznámky a fotky pekne na jedno miesto.

A tak som jeden rok dostala nezvyčajný narodeninový darček - doménu! :-)

Mojou snahou nie je preraziť medzi aktuálnu foodblogerskú špičku. Som totálny amatér, ktorý sa proste teší z každého vydareného receptu, fotky. A ktorý už nemusí listovať medzi zápisníkmi a papierikmi a hľadať napríklad recept k tým úžasným muffinom, ktoré som robila asi pred rokom… Alebo ak si opäť bude niekto pýtať recept na moje zaručene mäkké medovníčky, nemusím ho už hľadať medzi papierikmi, ale stačí kliknúť na moju stránku :-)

Ale predovšetkým sa teším, že moje deti nebudú musieť o pár rokov pátrať po receptoch, keď sa budú pokúšať uvariť či upiecť niečo čo im bude pripomínať domov a maminu kuchyňu :-)

Tak teda vitajte a ak chcete, nechajte sa inšpirovať :-)

Veronika

pic13